מי יסייע לך לקדם את העסק?

עמוד הבית | אודות | מאמרים | חדשות | סיפורי הצלחה | צור קשר


ייעוץ עסקי | הלוואות לעסקים | פתיחת עסק | ייעוץ כלכלי | פיתוח עסקי
BPlanned
 
מאמרים
ייעוץ ארגוני למערכות מורכבות - מאת בני חיים
בעיות עסקיות שונות או החלטות לפיתוח עסקי - צריכות פעמים רבות להיות מלוות בשירותי ייעוץ ארגוני. אבל שירותי ייעוץ ארגוני צריכים להתאים לאופיו של הארגון. אם הארגון הוא גדול או מסועף, אז כדאי לכם להתעדכן בתחום חדש יחסית: ייעוץ ארגוני למערכות מורכבות.
» קרא עוד...
הכסף בידינו - מה השלב הבא?
לאחר גיוס השקעה עלול להשתלט על העסק שכרון כספים. אז מה עושים כדי למנוע זאת?
» קרא עוד...
תוכנית עסקית כמכשיר לצמצום אי הודאות בעסק
מה משתק בעלי עסקים? בין השאר, תחושה של אי ודאות. האם יש דרכים להתגבר על אי הודאות העסקית? האם יש דרכים לצמצם אותה? האם בעסק ניתן להלך ברגליים בטוחות על פני הקרקע? אנו טוענים שזה אפשרי.
» קרא עוד...
מי יסייע לך לקדם את העסק?
יש מספר גורמים שעשויים לסייע לך בקידום העסק. התנאי הראשון שצריך להתקיים על מנת שתיעזר בהם הוא שתבין כי אי אפשר הכל לבד ולפעמים צריך לבקש עזרה.
» קרא עוד...
ייעוץ עסקי - סיפור סינדרלה
יש הרבה יותר סיפורי סינדרלה בעולם העסקים ממה שאתם חושבים. אבל סיפורי סינדרלה עסקיים הם הרבה יותר יצירתיים מהשבלונה המוכרת של סיפור סינדרלה סטנדרטי.
» קרא עוד...
זהירות! הלוואות לעסקים – לבייב וחברת אפריקה ישראל
יש מי שמהלכים עלינו אימים שלקחת הלוואות זה הסיוט העתידי של כל עסק, שעסקים צריכים ללמוד לגדול עם ההון הפרטי שהם מצליחים לייצר. אנחנו כופרים בכך.
» קרא עוד...
להיות מנהל ורואה חשבון, שילוב מנצח - מאת ליאת פריד
מה נותן לימוד של מנהל עסקים יחד עם חשבונאות? לדברי ליאת פריד מדובר בידע שמספק יתרונות של ממש בשוק העבודה
» קרא עוד...
ניהול השקעות בעסקים - מאת גל בן נחום
לצד הניסיון של בעלי עסקים להרוויח מתחום עיסוקם ועבודתם, ולהשקיע בפיתוח העסק, קיים כל הזמן רצון למקסם את הרווחים מההכנסה הנקייה ממס. השקעה בשוק ההון היא אחת הדרכים. לפעמים תגלו שהשקעה נכונה בשוק ההון, הופכת להיות ל"משקיע" האלמוני בעסק שלכם.
» קרא עוד...

מי יסייע לך לקדם את העסק?

האם מדינת ישראל היתה מסוגלת להתגבר על השריפה בכרמל ללא עזרה מבחוץ? סביר להניח שבסופו של דבר כן. לא משום שהכבאים שלנו היו מצליחים לעמוד במשימה ללא חומרים מעכבי בעירה ומטוסים מתאימים, אלא פשוט משום שירד גשם. וגם זה, אגב, נחשב לסיוע מבחוץ.

מה שאפשר להתגבר על השריפה מהר יותר, תוך צמצום נזקים בנפש וברכוש היתה החלטתו המהירה ונחושה של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, (שבלי קשר לדעות פוליטיות, מגיע לו קרדיט על פעולתו זו) לבקש עזרה ממדינות זרות. עבור מדינה כישראל, זה לא היה קל לבקש עזרה. מישהו אחר במקום נתניהו אולי היה מתבייש לבקש עזרה בגלל תרבות המאצ'ו שרווחת במחוזותינו. אבל טוב שהיה מי שהתגבר על הבושה וביקש.

אצל עסקים רבים בישראל יש את אותה תסמונת. גם עסקים שנקלעים למצוקה של ממש, ממשיכים למשוך יום ועוד יום בעסק שלהם ומתקשים לבקש עזרה. רבים מהם זקוקים לשירותי ייעוץ עסקי ולגורם מקצועי שיכין להם תוכנית עסקית, אבל הם מתביישים לבקש סיוע, או לא פחות גרוע מזה, חושבים שהם יודעים הכי טוב איך לנהל את העסק שלהם ולאף גורם אחר אין מה לתרום להם מנסיונו ומהידע המקצועי שלו.

השלב הראשון בדרך להבראת העסק עובר קודם כל בראש של בעלי העסקים הללו עצמם. ברגע שיתגברו על הבושה  ויבינו שהם זקוקים למומחה בתחום יועץ עסקי לעזרה - הם עשויים להגיע לגורם הנכון שיידע להוציא אותם מהמבוכה והתסבוכת אליה נקלעו ולהצעיד אותם למחוזות של שגשוג ופריחה כלכלית.

בסופו של דבר, גם ההחלטה לקבל עזרה מקצועית מבחוץ היא החלטה ניהולית מהמדרגה הראשונה. ראש הממשלה שלנו עמד בה בגבורה כשעל הפרק עמדו חיי אדם ורכוש. למה שבעל עסק לא יעמוד בה בגבורה כאשר מדובר בעסק שלו או במפעל חיים?

 

ליצירת קשר
03-7515167